• Bulgaristan Konsolosluğu adres, telefon, iletişim bilgileri

Bulgaristan Hotel Rezervasyon

Bulgaristan seyahatinizin konforlu ve güvenli geçebilmesi için bir takım prosedürlerin geride bırakılması gerekmektedir. Bulgaristan seyahati öncesi en somut prosedürlerin başında Bulgaristan vizesi işlemleri gelirken, Bulgaristan vizesi olmadan bu ülkeye seyahatinizin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Eksik ve hatalı organize edilen evraklar ise başarılı bir şekilde Bulgaristan vizesi almanızı engelleyecektir. Bulgar vize işlemleri için önemli ve gözden kaçırılan evraklardan bir tanesi Bulgaristan otel rezervasyonudur. Bulgaristan Konsolosluğu, Bulgari vizesi evrakları arasında ‘’confirmation’’ edilmiş otel rezervasyonu görmek istemektedir, ‘’confirmation’’ edilmiş Bulgaristan otel rezervasyonu Bulgaristan vize belgeleri arasında bulundurulmalısınız. Yaptırmış olduğunuz Bulgaristan otel rezervasyonu ise seyahat sürenizi kapsamalıdır.

Seyahatinize dair yapılmış kapsamlı bir plan daima başarılı ve güvenli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır. Bulgaristan Konsolosluğu, Bulgaristan otel rezervasyonu ‘’confirmation’’ u olmadan vize başvuru işlemlerinizi kabul etmezken seyahatiniz öncesi Bulgaristan otel rezervasyonunuz olmadan Bulgaristan vize başvurularında bulunmamalısınız. Tamamlanamamış ve hatalı evraklarla gerçekleştirilen Bulgaristan vize işlemleri sizler için hem zaman kaybı oluşturacak ve aynı zamanda Bulgaristan Konsolosluğu yapmış olduğunuz vize başvurunuzu geri çevirecektir.
 

Ayrıca erken yaptırmış olduğunuz Bulgaristan otel rezervasyonu ile Bulgaristan’da bulunan oteller hakkında bilgiler edinebilir, Bulgar otel fiyatlarını öğrenebilir, seyahatinizin belki de en önemli kısmını oluşturacak olan Bulgaristan konaklamanıza dair detaylara çözüm üretebilirsiniz.

Bulgaristan Otelleri

Sofya Otelleri

Atm Center Hotel 
Venice Apartments
Lozenetz Hotel 
Hotel Anel
Hotel Adria 

Varna Otelleri

Panorama Hotel 
Sunline Apartments
Hotel Elegance
Golden Tulip Varna 
Prima Guest Hotel 

Filibe Otelleri

Hotel Leipzig
Business Hotel Plovdiv
Alliance Hotel
Art Hotel Dali
Plaza Hotel

Burgaz Otelleri 

Primaretz Grand Hotel 
Luxury Spartment Burgaz
Hotel Gran Via 
Hotel Burgas 
Aqua Hotel 

Bulgaristan Otel Rezervasyonu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan Otel Rezervasyonu Yaptırdığıma Nasıl Emin Olabilirim?

Bulgaristan'da bulunan otellerden rezervasyon yaptırdığınıza emin olabilmek için, onay sayfası ve onay butonu görecek, onay sayfasında pin veya şifre numaraları, otel rezervasyon bilgileri, otel rezervasyonuna dair numaralarınız bulunacaktır. Bu bilgileri Bulgaristan otel rezervasyonu işlemlerinizin güvenliğini temin ederken, başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan rezervasyona dair göstergelerdir.

Bulgaristan Otel Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim?

Bulgaristan otel rezervasyonunuz iptal etmek isteyebilirsiniz, söz konusu durumda yapılması gereken ilk şey otel rezervasyon iptal koşulları hakkında bilgi edinmek olacaktır. Bazı otellerin iptal etme gibi esneklik hakkı bulunurken, bazı otellerin ise böyle bir hakkı bulunmaz. İptal edemediğiniz rezervasyonlar için otel’in özel programı, yoğunluğu ve boşluğu göz önünde bulundurulurken, iptal etme olanağı sağlayan otellerden iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Bulgaristan Otellerinin Oda Fiyatlarını Nasıl Görebilirim?

Bulgaristan otel oda fiyatları ziyaret ettiğiniz sayfanın hemen sağında belirecektir. Baktığınız odanın koşullarına göre Bulgaristan otel fiyatları değişebilirken, önceliklerinize göre olan odayı tercih edebilirisiniz.

Bulgaristan Otel Rezervasyonu İçin Depozito Ödemem Gerekir mi?

Bulgaristan otel rezervasyonu için depozito ödemesi yaygın bir sorudur. Genel hatlarıyla Bulgaristan bulunan oteller için depozito ödemesi gerekmezken, söz konusu durum tam tersi olduğu durumlarda ise otelin koşulları bölümünden depozito ödemesi konusunda işleminizi teyit edebilirsiniz?


 

 

 

 

 

 

    Bulgaristan Konsolosluğu Resmi Web Sitesi Değildir!